آی کوپن برای کسب و کار شما

آی کوپن، یک سایت تجارت الکترونیک است که با استفاده از روشی منحصر به فرد اقدام به جذب مشتریان جدید و تضمین‌ شده برای کسب‌ و‌ کار شما می‌کند. شما در این روش برای معرفی کسب‌ و کار خود نه تنها هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید، بلکه درآمدی نیز از همکاری با آی کوپن و حضور مشتریان جدید کسب می‌کنید. ما تضمین می‌ کنیم که همکاری با آی کوپن برای شما پربازده باشد، زیرا موفقیت ما در هر پیشنهاد در گرو موفقیت شماست. مردم ما همیشه دنبال جایی می گردند که هم تخفیف داشته باشد، هم ارزان باشد و هم جنس خوب بفروشد! در صورتی که شما دارای کسب و کار هستید پیشنهاد می کنیم سود کم ببرید و زیاد بفروشید! این شعار کار ما با شرکای تجاریمان یا همان صاحبین کسب وکار است! ترس از درصد تخفیف بالا ممکن است در مرحله اول برای شما هراسان به نظر بیاید اما اگر کمی تامل کنید و سر انگشتی حساب کنید مشاهده خواهید کرد نه تنها سود می کنید بلکه مشتری دائم خود را از طریق آی کوپن پیدا خواهید کرد! از طرف دیگر، امروزه بخش عظیمی از مشتریان کالا و خدمات مختلف، افراد تحصیلکرده، جوان و مشتاقی هستند که ساعات زیادی از وقت خود را صرف گشت و‌ گذار در اینترنت می‌کنند و خرید اینترنتی محصولات و خدمات را به خرید حضوری ترجیح می‌دهند. با توجه به این نکته، استفاده از ابزارهای سنتی برای دسترسی به این جامعه از مخاطبان تقریباً ناممکن بوده و روش‌های جدیدی را می‌طلبد. سامانه فروش آی کوپن در رسیدن به این هدف نقش مهمی را در مجموعه فعالیت های بازاریابی کسب وکار ایفا می كند. این سامانه فروش محصولات شمارا اعم از کالا و یا خدمات را به مشتریان معرفی نموده و زمینه های موفقیت و پیشرفت کسب و کار شما را فراهم می آورد. در كشور ما صاحبان کسب وکار غالباً به صورت سنتی فعالیت می نمایند و جهت فروش منتظر آمدن مشتری می مانند. سامانه فروش آی کوپن برای صاحبان کسب و کار بازاریابی نموده و جذب مشتری می کند. مدیریت سامانه با سابقه ی طولانی و ارزشمند در امور بازاریابی فروش و رونق دادن به کسب و کار اقدام به ایجاد سامانه فروش آی کوپن نموده تا از این طریق بتواند موجبات رونق کسب و کارهای مختلف را با شناساندن محصولاتشان به صورت دقیق به مصرف کنندگان فراهم آورد و افزایش فروش و رونق کسب وکار آن مجموعه را تضمین نماید.

فرآیند کاری آی کوپن، فرایندی ساده و عاری از هر نوع پیچیدگیست. در این روش پس از توافقات اولیه، کارشناسان بازاریابی ما با کمک شما بسته‌ای پیشنهادی از کالا یا خدمات‌تان را برای فروش انتخاب می‌کنند. این بسته پیشنهادی برای مدت معینی روی سایت آی کوپن قرار می‌گیرد و همزمان به ده‌ها هزار مشترک آی کوپن ارسال می‌شود. در عین حال، کارشناسان بازاریابی و تیم ارتباط با صاحبین کسب و کار ما این بسته پیشنهادی را به‌گونه‌ای طراحی می‌کنند که برای شما سودآور باشد. اعضای آی کوپن با مشاهده پیشنهاد شما، آن را خریداری کرده و در بازه زمانی تعیین‌شده جهت استفاده از آن به شما مراجعه خواهند کرد. تجربه به ­یاد ماندنی خریداران آی کوپن از خدمات مطلوب شما، آن ها را به مشتریان دائمی شما تبدیل خواهد کرد و کسب‌ و‌ کارتان را رونق می‌بخشد. همچنین این همهمه تبلیغاتی تا ماه‌ها بعد همچنان اثر خود را در جذب مشتریان خواهد داشت.

مزایای آی کوپن برای صاحبین کسب و کار:

  1. معرفی کالا و خدمات صاحبان کسب و کار به گونه ای دقیق و تاثیرگذار به مصرف کنندگان: سامانه فروش آی کوپن در ابتدا کسب و کار را به مشتریان معرفی می نماید و این امر منجر به اعتماد مشتری و تحریک ایشان برای انجام خرید می گردد.
  2. تبلیغات اثربخش برای صاحبان کسب و کار: کسب و کارهای مختلف می توانند با استفاده از این سامانه فروش تبلیغات عمده ای را انجام دهند و خود و محصولاتشا ن را به مشتری بشناسانند.
  3. برندسازی و توسعه ی نام کسب و کار: با استفاده از این سامانه فروش در حقیقت نام و برند کسب وکار در ذهن مشتریان به شایستگی ساخته می شود و برند دارای جایگاه مناسبی در اذهان مشتریان می شود.
  4. انجام بازاریابی حرفه ای برای صاحبان کسب و کار: بسیاری از کسب و کارها فرآیند بازاریابی را بصورت کامل و کافی اجرا نمی کنند این سامانه فروش با استفاده از راهکارهای نوین بازاریابی مشتری را به شما نزدیک نموده فرآیند فروش را رقم می زند.
  5. افزایش فروش تضمینی برای کسب و کار: در نهایت سامانه فروش آی کوپن منجر به افزایش فروش کسب و کار از طریق جذب مشتریان جدید و همچنین نگهداشت و افزایش خرید مشتریان فعلی مجموعه می گردد.

صاحبین کسب و کار و شرکای تجاری عزیز شما می توانید جهت همکاری با آی کوپن با واحد مدیریت ارتباط با صاحبین کسب و کار با مشخصات زیر تماس حاصل نمایید:

واحد ارتباط با صاحبین کسب و کار:

تلفن: 37780073

موبایل: 09135538356

ایمیل: srm@ikopon.com