آی کوپن برای کسب و کار شما
آی کوپن برای کسب و کار شما

آی کوپن، یک سایت تجارت الکترونیک است که با استفاده از روشی منحصر به فرد اقدام به جذب مشتریان جدید و تضمین‌ شده برای کسب‌ و‌ کار شما می‌کند. در صورتی که شما دارای کسب و کار هستید پیشنهاد می کنیم سود کم ببرید و زیاد بفروشید! این شعار کار ما با شرکای تجاریمان یا همان صاحبین کسب وکار است! ترس از درصد تخفیف بالا ممکن است در مرحله اول برای شما هراسان به نظر بیاید اما اگر کمی تامل کنید و سر انگشتی حساب کنید مشاهده خواهید کرد نه تنها سود می کنید بلکه مشتری دائم خود را از طریق آی کوپن پیدا خواهید کرد! از طرف دیگر، امروزه بخش عظیمی از مشتریان کالا و خدمات مختلف، افراد تحصیلکرده، جوان و مشتاقی هستند که ساعات زیادی از وقت خود را صرف گشت و‌ گذار در اینترنت می‌کنند و خرید اینترنتی محصولات و خدمات را به خرید حضوری ترجیح می‌دهند. با توجه به این نکته، استفاده از ابزارهای سنتی برای دسترسی به این جامعه از مخاطبان تقریباً ناممکن بوده و روش‌های جدیدی را می‌طلبد. سامانه فروش آی کوپن در رسیدن به این هدف نقش مهمی را در مجموعه فعالیت های بازاریابی کسب وکار ایفا می كند. این سامانه فروش محصولات شمارا اعم از کالا و یا خدمات را به مشتریان معرفی نموده و زمینه های موفقیت و پیشرفت کسب و کار شما را فراهم می آورد.

فرآیند کاری آی کوپن، فرایندی ساده و عاری از هر نوع پیچیدگیست. در این روش پس از توافقات اولیه، کارشناسان بازاریابی ما با کمک شما بسته‌ای پیشنهادی از کالا یا خدمات‌تان را برای فروش انتخاب می‌کنند. این بسته پیشنهادی برای مدت معینی روی سایت آی کوپن قرار می‌گیرد و همزمان به کاربران آی کوپن ارسال می‌شودو اعضای آی کوپن با مشاهده پیشنهاد شما، آن را خریداری کرده و در بازه زمانی تعیین ‌شده جهت استفاده از آن به شما مراجعه خواهند کرد. تجربه خوب خریداران آی کوپن از خدمات مطلوب شما آنها را به مشتریان دائمی شما تبدیل خواهد کرد و کسب‌ و‌ کارتان را رونق خواهد بخشید.

مزایای آی کوپن برای صاحبین کسب و کار:

1. معرفی کالا و خدمات صاحبان کسب و کار به گونه ای دقیق و تاثیرگذار به مصرف کنندگان
2. تبلیغات اثربخش برای صاحبان کسب و کار
3. برندسازی و توسعه ی نام کسب و کار
4. انجام بازاریابی و تبلیغات حرفه ای برای صاحبان کسب و کار
5. افزایش فروش برای کسب و کار
⚙ صاحبین کسب و کار و شرکای تجاری عزیز شما می توانید جهت همکاری با آی کوپن با واحد عقد قرارداد مشخصات زیر تماس حاصل نمایید:
تهران و سایر استان ها :
☎ 02166594106
اصفهان :
☎ 03137782083
📫 SCM@IKOPON.COM