درباره ما

آی کوپن یک کسب و کار بر پایه فضای مجازی و تجارت الکترونیک می باشد که فرآیند خرید را برای مصرف کنندگان تسهیل و به صرفه می نماید و با ماموریت سود فروشنده و مشتری و فلسفه برنده برنده  طرفین شکل گرفته است.

 

آی کوپن به سراغ صاحبان بهترین، لوکس ترین و شیک ترین کالاها و خدمات شهر می رود و به جای شما چانه زنی می کند و تخفیف زیادی می گیرد و این تخفیف را به اعضای خود اطلاع می دهد تا اعضا بتوانند از کالاها و خدماتی که نیاز دارند و یا علاقمند به استفاده از آن ها هستند با کمترین قیمت ممکن استفاده نمایند.

 

شما با عضویت در سایت آی کوپن می توانید از تمام پیشنهادات آی کوپن بصورت روزانه با خبر شوید و با چک کردن ایمیل خود مطمئن شوید و پیشنهادات فوق‌العاده ما را از دست نخواهید داد، بدلیل اینکه هر پیشنهاد تنها برای مدت محدودی روی سایت قرار می‌گیرد و به اعضای محترم اطلاع رسانی می گردد.

 

شما دوست عزیز با رفتن به سایت آی کوپن می توانید کالا یا خدمت مورد نظر خود را با اطلاعات کامل شامل عکس، توضیحات، ویژگی ها، شرایط استفاده، آدرس فروشنده، قیمت واقعی و قیمت با تخفیف مشاهده کنید و به راحتی خرید خود را توسط کارت بانکی با استفاده از رمز دوم انجام نمایید. سپس  آی کوپن خریداری شده به پست الکتریکی شما ارسال می گردد. در نهایت جهت استفاده از خدمات و کالا آی کوپن خرید خود را به فروشنده ارائه می دهید و می توانید از آی کوپن خریداری شده خود استفاده نمایید.

 

 آی کوپن یک بازار خیریه نیز می باشد. هر شخصی با خریدی که  از سایت آی کوپن می نماید در کار نیک سهیم می شود. مدیران آی کوپن با نیت خیر شروع به طرحریزی و راه اندازی این سامانه نموده و یک درصد از درآمد حاصله در سال  را به کار خیر اختصاص می دهند.

 

نحوه کار با آی کوپن:

 

مرحله اول: روی پنجره ورود بالای صفحه اصلی کلیک نموده و بانام کاربری و رمز خود وارد شوید درصورتیکه هنوز ثبت نام نکردید روی پنجره ثبت نام کلیک کرده و تکمیل اطلاعات نمایید.

 

مرحله دوم: پیشنهاد و یا محصول مورد نظر را انتخاب نموده و روی آن کلیک کنید.

 

مرحله سوم: پس از مطالعه ویژگی ها و شرایط استفاده و تمایل به خرید، بر روی آیکون خریدآی کوپن کلیک نمایید.

 

مرحله چهارم: سپس تعداد را در قسمت زیر محصولات انتخاب نموده و دکمه تایید سفارش و پرداخت را بزنید، محصول خریداری شده در این مرحله وارد سبد خرید شما می شود و پس از تأیید  به درگاه پرداخت بانک متصل می گردد.

 

مرحله پنجم: اکنون شما به درگاه پرداخت اینترنتی وصل شده اید و با استفاده از رمز دوم کارت قادر به پرداخت مبلغ می باشید سپس فیلدهای درگاه پرداخت را تکمیل و پنجره پرداخت را کلیک نمایید.

 

مرحله آخر: پس از پرداخت آی کوپن خریداری شده به شما نمایش داده می شود و به پست الکترونیکی شما ارسال می گردد و شما می توانید از خرید خود استفاده نموده و لذت ببرید.

 

 

صاحب امتیاز:اصغر خانمحمدی خشوئی